„ŻYCIE DAJE CI NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI – WYSTARCZY TYLKO I AŻ CHCIEĆ ZMIENIĆ JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA – ZACZNIJ OD SIEBIE!” 

Beata Rybak

O mnie

  • Jestem osobą, która lubi ludzi, a niesienie im pomocy daje mi ogromną wewnętrzną radość i spełnienie. Dlatego też swoją zawodową ścieżkę poprowadziłam tak, by nauczyć się wspierać ich fachowo, by pomagać im w sposób profesjonalny i rzetelny.
  • Jestem certyfikowanym coachem, coachem kryzysowym i coachem kryzysowym w biznesie oraz trenem rozwoju osobowości persolog®, dzięki czemu w czasie indywidualnej czy grupowej pracy z klientkami korzystam ze specjalistycznej, racjonalnej i praktycznej wiedzy popartej moim wieloletnim doświadczeniem osobistym i zawodowym oraz używam skutecznych narzędzi szkoleniowych i efektywnych technik coachingowych.

Moja misja

Wyposażanie młodych kobiet w racjonalną wiedzę, skuteczne narzędzia coachingowe i praktyczne umiejętności, które zbudują ich siłę wewnętrzną i pozwolą na prowadzenie mądrego, samodzielnego życia pełnego sukcesów.

Wyjątkowa metoda pracy

Podczas wielu rozmów prywatnych czy zawodowych zauważyłam, że coraz więcej ludzi pragnie podnieść jakość swojego życia. Zaobserwowałam także, że ich głównym problemem jest to, że nie wiedzą, jak tego dokonać, jakie kroki należy podjąć i w jakiej kolejności, by przejść przez proces zmiany, w wyniku którego osiągną wysokie rezultaty, pozwalające im cieszyć się spełnionym i szczęśliwym życiem. Postanowiłam wówczas znaleźć rozwiązanie i opracowałam niekonwencjonalną metodę pracy z klientem, którą nazwałam coachingiem pro&rozwojowym. Wyjątkowość tej metody polega na tym, że łączy ona w sobie najbardziej sprawdzanie i najskuteczniejsze elementy, techniki i narzędzia coachingu tradycyjnego, biznesowego i kryzysowego, które pozwalają klientowi dokonać autentycznej zmiany i systematycznie budować nową jakość życia.

Działalność charytatywna

Odkąd pamiętam, zawsze pomagałam ludziom. Pomoc innym sprawiała, że moje życie nabierało głębszego sensu i między innym dlatego wybrałam zawód, w którym na co dzień jestem skupiona na drugim człowieku. I o ile człowiek dorosły potrafi w mniejszym lub większym stopniu prosić o pomoc, o tyle tym najmniejszym jest po prostu najtrudniej. W związku z tym obecnie najmocniej jestem związana z dwiema organizacjami, które pomagają dzieciom: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce (wioskisos.org) i Największą polską platformą pomagania (www.siepomaga.pl).

Serdecznie zapraszam Cię do współpracy

Beata Rybak/ coaching pro&rozwojowy

  

Napisz do Nas

Masz pytanie? Propozycję współpracy?

Wyślij proszę wiadomość.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kreacja ul. Wybickiego 2/7 05-820 Piastów, w celu udzielenia odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty, jeśli o nią pytam. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych.