Jestem tu dla Ciebie :)

Jest mi niezmiernie miło, że poświęcasz dla mnie swój czas i zaglądasz do mnie w celu uzyskania informacji czym się zajmuję i jak będzie wyglądać nasza współpraca. Ze swojej strony zrobię wszystko, co w mojej mocy, byś odnalazł tutaj treści, które pomogą Ci zrozumieć wiele kwestii związanych z trudnymi sytuacjami, a także wskazówki, które ukierunkują Twoje myśli na inne tory.

Coach jako towarzysz

Na naszej wspólnej drodze ważne jest to, byś pamiętał, że coach to towarzysz, który ułatwia zrozumienie trudnych sytuacji osobistych i zawodowych, prowadząc do ich rozwiązania, ale rozwiązania te są tylko w Tobie. Wobec tego ważne jest, byś wiedział, że nasze spotkania nie stanowią powszechnie rozumianej terapii, lecz są formą rozwoju, w której Ty jesteś najważniejszą osobą. Moim zadaniem zaś jest zapewnienie Tobie jak najlepszych, bezpiecznych warunków Twojego dalszego rozwoju. Osiągam to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w podnoszeniu jakości życia (poprzez poprowadzenie w rozwiązywaniu trudnych sytuacji, zarówno w obszarze prywatnym jak i zawodowym), przekazywaniu praktycznej wiedzy, a także wykorzystywaniu profesjonalnych i skutecznych narzędzi szkoleniowych, które są opracowywane i wdrażane przez międzynarodową firmę szkoleniową persolog®.

Poznajmy się

Poznajemy siebie tu i teraz, a więc zaczynamy od momentu, w którym określasz, jak Twoje „tu i teraz” ma wyglądać bez względu na to z czym przychodzisz i jaka jest Twoja przeszłość. Określenie Twojego wewnętrznego celu, podjęcie kluczowych działań i sposobu ich realizacji pomoże Ci wykreować nową jakość Swojego JUTRA, a co za tym idzie – nową jakość Swojego życia.

Czym jest coaching, coaching kryzysowy?

Mam świadomość, że w dzisiejszych czasach pojęcie coachingu odbierane jest w różny, często krzywdzący, sposób, dlatego też postanowiłam pisać tego bloga, by „odczarować” to negatywne rozumienie i pokazać Ci czym coaching jest naprawdę, a czym faktycznie nie jest.

Główne obszary tematyczne na blogu

Najczęściej będę poruszać tematy, które zawodowo są mi najbardziej bliskie i które – w moim przypadku – oparte są na wieloletnim doświadczeniu. Będą one związane głównie z coachingiem, coachingiem kryzysowym, rozwojem efektywności osobistej i zawodowej, skutecznym zarządzaniem czasem, czy efektywną organizacją pracy przez stosowanie właściwych umiejętności komunikacyjnych. Pośród wpisów znajdziesz też prezentację ciekawych książek i publikacji, do których warto zajrzeć. Dostarczę też Ci materiały szkoleniowe i narzędzia, które wykorzystuję do pracy z klientem. Daję Ci więc swój czas, by pokazać Ci na czym polega praca coacha i praca z coachem, a jeśli Ty ten czas dobrze wykorzystasz, to szybko zobaczysz wyniki. 🙂

Zapraszam Cię do odwiedzin mojego bloga i życzę Ci byś wśród moich artykułów znalazł to, czego szukasz i by nasza współpraca była jak najbardziej owocna dla Ciebie.

Jeśli spodobał Ci się artykuł, udostępnij go dla innych:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest

Zostaw komentarz